info@domekwszczyrku.pl
+48 601 165 041 lub 696 070 570

O nas

Domek położony jest w malowniczej, zacisznej okolicy doliny Malinowej, na wysokości ok. 700 m n.p.m. w Szczyrku-Salmopolu.
Posiada duży ogród z bezpośrednim dostępem do cudownie pomrukującego rwącego górskiego potoku – źródłowego potoku przepływającej przez Szczyrk Żylicy. Jest on idealny do górskiego morsowania przez cały rok.

Przez cały rok góry są piękne. Szlaki do wędrówek pieszych i górskich są na wyciągnięcie ręki, miłośnicy turystyki rowerowej – zwłaszcza ekstremalnej – mają możliwość skorzystania z górskich, specjalnie dla nich przygotowanych rowerowych ścieżek zjazdowych enduro.

Zimą turyści mogą korzystać z wszelakich atrakcji związanych z szaleństwem na śniegu – narty, decha, skitouring, sanki – mamy dla dzieci mini (albo nawet i większą) górkę przy domku.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja narciarska Solisko kompleksu Tatra Mountain – w okresie zimowym miłośnik białego szaleństwa może tam zjechać  bezpośrednio spod domku, nie ruszając samochodu.

Nasza lokalizacja jest także idealna do uprawiania skitouringu – spod domu prowadzi wiele pięknych dzikich tras w cudownie malowniczych okolicznościach przyrody.

Do domku prowadzi droga asfaltowa, która w czasie zimy jest odśnieżana. Przy ciężkich warunkach śniegowych przydadzą się łańcuchy na kołach.

Wybierasz się na urlop z rodziną, romantyczny wypad, bądź spotkanie w gronie przyjaciół?
Nasz domek w Szczyrku czeka właśnie na Ciebie.